Se hvilke lag som er påmeldt til seriespill 2018 i klassene J14, G13 og J13.

Postet av Ringsaker IF den 4. Feb 2018


Til klubber og lag i J14, G13 og J13

NB! Velger å sende ut oversikten over påmeldte lag i J14, G13 og J13 selv om det er noen timer til påmeldingsfristen er ute, fordi det er en god del lag som ikke har oppgitt divisjon, og om de skal være 9er eller 7er. Disse lagene er plassert i 2. divisjon 9er.

Dersom det er lag som mangler, som skal være med i serien i 2018, så meldes de på i FIKS.

Vi ber om å få tilbakemelding:

  1. Dersom det er lag som står i avdelingsoppsettet, som ikke skal være med i serien 2018.
  2. Dersom det er lag som er plassert i feil divisjon.
  3. Dersom det er lag som det er gjort feil i forhold til påmelding, eller som skal endres, når det gjelder 9er eller 7er fotball.
  4. Dersom det er andre ting kretsen burde vite som gjelder det vedlagte avdelingsoppsettet.

Frist for å gi tilbakemelding: ONSDAG 7. FEBRUAR

J14 (JENTER  2004)

9-ER 1. DIVISJON

Brumunddal

Elverum 2

Grue

Harestua/Grua

Kongsvinger

Lillehammer KFK 2

Ottestad

Roterud

Stange

Storhamar Blå

Trysil

Vang FL

Vind/Vardal

 

9-ER 2. DIVISJON

Brumunddal 2

Dombås/Lesja

Eidskog

Elverum 3

Fron

Hadeland KFK

Kapp

Kongsvinger 2

Lillehammer KFK 3

Lom

Lunner

Moelven

Nord-Odal

Reinsvoll/Eina/Bøverbru

Ridabu Blå

Ridabu Hvit

Ringebu-Fåvang

Ringsaker

Roterud 2

Slidre/Røn

Storhamar Gul

Torpa/Snertingdal

Toten

Vind/Vardal 2

Vågå

Øyer-Tretten

 

J14 7-ER

Bagn

Harestua/Grua 2

 

G13 (GUTTER  2005)

9-ER 1. DIVISJON

Biri

Brumunddal G13 1

Elverum

Faaberg

Gran

HamKam Elite

Kapp/Lena

Lillehammer

Lillehammer 2

Ottestad

Roterud

Storhamar Blå

Vind

Øyer/Tretten

 

9-ER 2. DIVISJON

Biri 2

Brumunddal G13 2

Brumunddal G12 1

Brumunddal G12 2

Elverum 2

Elverum 3

Elverum 4

Engerdal

Faaberg 2

Fart

Fron

Fron 2

Gausdal/Follebu

Gausdal/Follebu 2

Gran 2

Grue

HamKam G13

Harestua

Hernes HSK

Hof/Flisa/Kjellmyra

Kapp/Lena 2

Kvam

Lillehammer 3

Lillehammer 4

Lunner

Nes

Nord-Odal

Ottestad 2

Raufoss G13

Raufoss G12 1

Reinsvoll/Eina/Bøverbru

Rena

Ringsaker

Roterud 2

Skreia

Storhamar Gul

Storhamar Rød

Vallset

Tangen

Vardal G12 Svart

Vind 2

Øystre Slidre/Rogne

 

G13 7-ER

HamKam Rekrutt

Koppang

 

J13 (JENTER  2005)

9-ER 1. DIVISJON

Elverum

Grue

Kongsvinger

Lillehammer KFK

Ottestad

Raufoss

Storhamar Svart

 

9-ER 2. DIVISJON

Brumunddal

Dombås/Lesja

Eidskog

Elverum 2

Elverum 3

Faaberg

Fagernes

Fron

Gausdal/Follebu

Hadeland KFK Hvit

Hadeland KFK Rød

Kapp

Kolbu/KK

Kongsvinger 2

Kvam

Lillehammer KFK Blå

Lillehammer KFK Hvit

Lom

Lunner

Ottestad 2

Rena

Ridabu

Storhamar Hvit

Vallset/Åsbygda

Vang FL Gul

Vang FL Sort

Øyer -Tretten

 

J13 7-ER

Eidskog 2

Hadeland KFK Svart

Nord-Odal

Raufoss 2



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline