Se hvilke lag våre J14 og G13 skal møte i år.

Postet av Ringsaker IF den 13. Feb 2018



Til klubber og lag i J14, G13 og J13.

Nedenfor følger avdelingsoppsett for J14, G13 og J13.

Vi ber om å få tilbakemelding:

  1. Dersom det er lag i J14, G13 eller J13 som mangler, som skal være med i serien i 2018.
  2. Dersom det er lag som står i avdelingsoppsettet, som ikke skal være med i serien 2018.
  3. Dersom det er lag som er plassert i feil divisjon.
  4. Dersom det er lag som det er gjort feil i forhold til påmelding, eller som skal endres, når det gjelder 9er eller 7er fotball.
  5. Dersom det er andre ting kretsen burde vite som gjelder det vedlagte avdelingsoppsettet.

Frist for å gi tilbakemelding: MANDAG 19. FEBRUAR

 

Tilbakemeldingen sendes på E-post til: larsj.sandvik@fotball.no

J14 (Småjenter) 1. divisjon.

 

De 4 beste i avdeling 01 og det 6 beste i avdeling 02 i vårsesongen spiller i J14 Elite i høstsesongen. Øvrige lag spiller sammen med lagene i J14 2. divisjon i høstsesongen.

 

Avd. 01                                Avd. 02

 

Øyer-Tretten                    Brumunddal

Lillehammer KFK 2          Vang FL               

Roterud                              Storhamar Blå

Gjøvik-Lyn                         Ottestad

Vind/Vardal                       Stange

                                               Elverum 2

Dobbel serie                     Trysil

                                               Grue

                                               Kongsvinger

                                              

J14 (Småjenter) 2. divisjon 9er.

 

Vinneren i hver avdeling rykker opp i J13 Elite i høstsesongen.

 

Avd. 01                                                               Avd. 02

 

Lom                                                                      Torpa/Snertingdal

Vågå                                                                    Vind/Vardal 2

Dombås/Lesja                                                 Reinsvoll/Eina/Bøverbru

Fron                                                                     Kapp

Ringebu-Fåvang                                              Toten

Lillehammer KFK 3                                         Hadeland KFK

Roterud 2                                                          Lunner

                                                                              Harestua/Grua

 

                                                                              Slidre/Røn 7er

                                                                              Bagn 7er

                                                                              Harestua/Grua 2 7er

 

Avd. 03                                                               Avd. 04

 

Moelven                                                            Ridabu Hvit

Ringsaker                                                           Vallset

Brumunddal 2                                                  Ådalsbruk/Nordbygda

Ridabu Blå                                                         Elverum 3

Storhamar Gul                                                 Nord-Odal

                                                                               Skarnes/Sander/Slåstad

Dobbel serie                                                     Kongsvinger 2

                                                                              Eidskog

G13 (Smågutter) 1. divisjon 9er.

 

-  De 5 beste i hver avdeling spiller i G13 Elite i høstsesongen. De øvrige lagene i G13 1. divisjon i vårsesongen spiller sammen med lagene i 2. divisjon i høstsesongen.

 

Avd. 01                                                               Avd. 02

 

Øyer-Tretten                                                   Lillehammer 2

Faaberg                                                              Gjøvik-Lyn Blå

Lillehammer                                                     Brumuddal

Roterud                                                              HamKam Elite

Biri                                                                        Storhamar Blå

Søndre Land                                                     Ottestad

Gjøvik-Lyn Rød                                                Elverum

Vind                                                                     Hof/Flisa/Kjellmyra

Kapp/Lena                                                        Grue G13

Gran                                                                    Kongsvinger

 

G13 (Smågutter) 2. divisjon 9er.

 

Lagene i G13 2. div. deles i nye avdelinger sammen med lagene i som rykker ned fra G13 1. divisjon i høstsesongen.

 

Avd. 01                                                               Avd. 02

 

Fron                                                                     Gausdal/Follebu                                                            

Fron 2                                                                  Lillehammer 4

Gausdal/Follebu 2                                         Roterud 2

Faaberg 2                                                           Åsmarka

Lillehammer 3                                                  Ringsaker

                                                                              Nes

Kvam 7er                                                           Brumunddal G12 1

                                                                              

Dobbel serie                                                     Brøttum 7er                     

                                                              

Avd. 03                                                                Avd. 04

 

Nordre Land Hvit                                            Nordre Land Rød

Søndre Land 2                                                  Vardal G12 Svart

Biri 2                                                                     Gjøvik-Lyn Hvit

Gjøvik-Lyn Svart                                             Raufoss G12 1

Vind 2                                                                  Kapp/Lena 2

Raufoss G13                                                     Gran 2

Skreia                                                                  Lunner

Reinsvoll/Eina/Bøverbru                             Harestua

 

 

 

 

Avd. 05                                                                Avd. 06

 

Brumunddal G12 2                                         Brumunddal G13 2

HamKam G13                                                   Storhamar Gul

Storhamar Rød                                                Elverum 2

Ottestad 2                                                         Elverum 4

Elverum 3                                                           Hernes/HSK

Nord-Odal                                                         Rena

Skarnes/Sander/Slåstad                              Trysil

Grue G13/2006                                                Engerdal

               

G13 (Smågutter) 7-ER

 

Avd. 01

 

HamKam Rekrutt

Tangen

Fart

Koppang

 

Dobbel serie

               

J13 (Småjenter) 1. divisjon 9er.

 

-  De 4 beste i hver avdeling spiller i J13 Elite i høstsesongen. De øvrige lagene i J13 1. divisjon i vårsesongen spiller sammen med lagene i 2. divisjon i høstsesongen.

 

 

Avd. 01                                Avd. 02

 

Lillehammer KFK             Ridabu

Gjøvik-Lyn Blå                  Løten/Ådalsbruk

Gjøvik-Lyn Hvit                Elverum

Raufoss                                              Grue

Storhamar Svart              Kongsvinger

Ottestad

                                               Dobbel serie

Dobbel serie

 

 

 

J13 (Småjenter) 2. divisjon 9er.

 

Avd. 01                                                Avd. 02

 

Lom                                                      Lillehammer KFK Hvit   

Dombås/Lesja                                  Brøttum

Kvam                                                   Brumunddal

Fron                                                     Vang FL Gul

Øyer-Tretten                                    Storhamar Hvit

Gausdal/Follebu                              Elverum 2          

Faaberg                              

Lillehammer KFK Blå                      Dobbel serie

 

               

                                                                                             

                                                                                                                            

Avd. 03                                                 Avd. 04

 

Fagernes                                            Vang FL Sort

Nordre Land                                     Ottestad 2

Søndre Land                                     Stange

Kapp                                                    Vallset/Åsbygda

Kolbu/KK                                            Elverum 3

Hadeland KFK Hvit                          Trysil

Hadeland KFK Rød                          Vaaler

Lunner                                                Eidskog

 

Raufoss 2 7er

Hadeland KFK Svart 7er                                                              

                                                              

J13 (Småjenter) 7-ER    

                              

Avd. 01                

 

Rendalen

Rena

Kongsvinger 2

Eidskog 2

Nord-Odal

 

Dobbel serie


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline